Bu zor günlerde yanınızdayız. Görüntülü toplantılar da dahil, G Suite'le evden çalışmaya ilişkin ipuçlarımıza göz atın. Daha fazla bilgi

İşletmenizin kendi e-postası olsun.

14 gün boyunca ücretsiz, sonrasında kullanıcı başına aylık $4.8

Apparel Agency, G Suite müşterisi
alternate_email

@sirketiniz uzantılı e-posta

Şirketinizin alan adını taşıyan size özel e-postanızla kurumsal varlığınızı herkese göstermenin zamanı geldi. Ekibiniz için, burcin@sirketiniz gibi size özel e-posta adresleri oluşturun.

enterprise

E-postadan daha fazlası

Kullanıcı başına aylık $4.8 karşılığında sunulan hizmete 30 GB bulutta depolama alanı, dosya paylaşımı, video konferans, 7/24 destek ve daha pek çok özellik dahildir. İhtiyaç duyduğunuzda kolayca sınırsız depolama alanına geçebilirsiniz.

verified_user

Güvenilir ve güvenli

Google'ın güvenilirlik konusunda lider sunucuları, e-posta hizmetiniz için %99,9 oranında kesintisiz çalışma garantisi verir. İş verileriniz, sektöre yön veren güvenlik, spam koruması ve otomatik yedekleme çözümleriyle koruma altına alınır.

Üç adımda iş e-postaları göndermeye başlayın.

1

G Suite'e kaydolun

Kayıt sırasında, iş e-postanızda kullanacağınız alanı belirtin. Henüz bir alanınız yoksa ek ücret karşılığında Google'dan satın alabilirsiniz.

2

Hesabınızın kurulumunu yapın

Kurulum sırasında alanınızı doğrulamanız istenir. Hesabınızı kişiselleştirmek için şirket logonuzu yükleyebilir, satis@sirketiniz gibi e-posta takma adları oluşturabilir ve e-posta adresine ihtiyacı olan başka kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

3

E-posta gönderin ve daha fazlasını yapın

G Suite'i e-posta göndermek, HD kalitesinde görüntülü konferans görüşmeleri yapmak, doküman oluşturmak ve bulutta dosya paylaşmak için 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. G Suite'i ücretsiz deneme süresinden sonra da kullanmaya devam etmek için istediğiniz zaman faturalandırma ayarlarını yapabilirsiniz.

Ücretsiz test edin

Sorunuz olursa veya herhangi bir noktada yardıma ihtiyaç duyarsanız bize ulaşabilirsiniz.