G Suite'i değerlendirirken sıkça sorulan sorular

Zaten G Suite müşterisi misiniz? Destek sayfamıza gidin.

Genel Bakış

  • G Suite ile Google'ın ücretsiz uygulamaları arasında ne gibi farklar var?

    G Suite'e geçtiğinizde, Google'ın ücretsiz tüketici uygulamalarında sunulmayan, işletmeler için tasarlanmış bir dizi ek hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler arasında şunlar bulunur: @sirketiniz şeklinde size özel bir iş e-postası; Gmail ve Drive arasında paylaşılan, ücretsiz uygulamalarda sunulan miktarın iki katı genişliğinde bulut depolama alanı; 7/24 telefon ve e-posta desteği; iş e-postaları için %99,9 oranında kesintisiz çalışma garantisi; Microsoft Outlook'la birlikte kullanılabilme özelliği; iki adımlı kimlik doğrulama ve tek oturum açma gibi ek güvenlik seçenekleri ve kullanıcı hesaplarına yönelik yönetim kontrolleri.

  • G Suite uygulamalarını ayrı ayrı satın alabilir miyim?

    Hayır. G Suite'e kaydolduğunuzda, birlikte sorunsuz çalışan bir dizi entegre uygulamaya erişme imkanına sahip olursunuz. Örneğin, Gmail'de aldığınız bir iletiyi anında Takvim etkinliğine dönüştürebilirsiniz. Dokümanlar, E-Tablolar veya Slaytlar'da bir yorum yaptığınızda ortak çalışanlar otomatik olarak e-posta uyarıları alır. Gelen kutunuzda veya takviminizde tek tıklamayla görüntülü bir Hangouts toplantısı başlatabilirsiniz. Bu araçların birlikte kullanılması verimliliği artırırken işletmenize en yüksek değeri sağlar. Ancak, isterseniz paketi satın alıp yalnızca tercih ettiğiniz hizmetleri kullanabilirsiniz.

  • Şu an kullandığım yazılım yerine G Suite'i kullanabilir miyim?

    Birçok müşterimizin, kendi verimlilik paketlerini tamamen terk edip metin dokümanları, e-tablolar ve sunular gibi çeşitli türde dosyalar oluşturmak için yalnızca G Suite'i tercih ettiğine şahit oluyoruz. Bu dosyalar üzerinde başka kullanıcılarla birlikte gerçek zamanlı olarak çalışabilir ve Google Drive'ı kullanarak dosyalarınızı bulutta depolayabilirsiniz. G Suite uygulamaları çeşitli cihaz türlerinde çalışır. Geleneksel masaüstü uygulamalarından farklı olarak, yüklenmesi gereken bir yazılım yoktur. G Suite, Microsoft Office gibi başka programlarda oluşturulan dosyalarla da uyumludur.

Başa Dön

Başka sorularınız varsa satış bölümüyle iletişime geçin.

Zaten G Suite müşterisiyseniz destek bölümüyle iletişime geçin.