G Suite kurulumu

İşte ekibiniz veya işletmeniz için profesyonel e-posta, çevrimiçi depolama alanı, ortak çalışma dokümanları ve görüntülü toplantı özelliklerine sahip olmanın yolu.

G Suite Kurulum merkezini ziyaret edin

1. Ücretsiz deneme sürümünüzü başlatın

Kaydolmak 3 dakikadan kısa sürer ve kredi kartı onayı veya herhangi bir yazılım indirilmesini gerektirmez. Hesap ayarlarınızı yapma konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız Google'da size yardımcı olmaya hazır özel bir ekibimiz var.

Ücretsiz deneme sürümünün nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi

2. Uygulamalarınızın ayarlarını yapın

Hızlı başlangıç kılavuzlarımız, işletmenizde Gmail, Drive, Takvim ve Hangouts Meet'in kullanıma hazır hale getirilmesini kolaylaştırır. Postalarınızı ve kişilerinizi nasıl içe aktaracağınız, info@isletmeniz.com gibi ücretsiz adresleri nasıl oluşturacağınız, çevrimiçi depolama alanı ayarlarını nasıl yapacağınız gibi daha pek çok konu hakkında bilgiyi kılavuzlarımızdan edinebilirsiniz.

Hızlı başlangıç kılavuzlarımızı inceleyin

3. Ekibinizin geçişini yapın

Microsoft Exchange'den veya IBM Notes'tan mı geçiş yapıyorsunuz? Taşıma sürecini planlamanıza ve ekibinizin geçişini sorunsuzca tamamlamanıza yardımcı olacak teknik ve değişiklik yönetimi kılavuzlarımız var. Ayrıca, iletişim şablonları, Google logoları ve kullanıcı eğitimine yönelik tavsiyelere de ulaşabilirsiniz.

Dağıtım merkezimizi ziyaret edin

Bir iş ortağıyla çalışın

İşletmeniz için G Suite'i değerlendirmenize, satın almanıza, yapılandırmanıza ve uygulamadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olması için deneyimli bir BT danışmanı bulun.