Ekipler için G Suite'le ortak çalışmalarınıza hız katın.

Şirketinizin mevcut e-posta ve takvim çözümüyle birlikte, G Suite'in sunduğu ortak çalışma araçları ve sınırsız depolama alanından yararlanın.

Fiyatlandırmayı inceleyin
Apparel Agency, G Suite müşterisi
Ekipler Açısından Avantajları
public

Gerçek zamanlı ortak çalışmalar yapın

Aynı dosya üzerinde eşzamanlı olarak çalışın ve yapılan değişiklikleri anında görün. Ayrıca dosyaları, G Suite kullanıcısı olup olmamasına bakmadan başka kullanıcılarla paylaşabilir, Microsoft® Office dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

storage

Sınırsız depolama alanı ve paylaşım

Depolama alanı sınırına takılma korkunuz olmasın. G Suite'in sınırsız bulutta depolama alanı sayesinde, iş dosyalarınızı internette tek bir güvenli sürücüye kaydedebilirsiniz. Ayrıca, büyük e-posta eklerine gerek kalmadan istediğiniz dosyayı anında paylaşabilirsiniz.

phonelink

Yüz yüze görüşmeler yapın

Bilgisayar, telefon veya tabletle, istediğiniz yerden HD kalitesinde görüntülü toplantılar düzenleyin. Ayrıca sunum yapabilir, ekranınızı paylaşabilir, çalışırken sohbet mesajları gönderebilirsiniz.

verified_user

Kurumsal düzeyde güvenlik

Kuruluşunuzun verilerini güvende ve koruma altında tutun. G Suite otomatik olarak güncellendiğinden her zaman en son ürün ve güvenlik geliştirmelerine sahip olursunuz. G Suite'te güvenlik hakkında daha fazla bilgi edinin.

phone

7/24 destek

Google'a istediğiniz gün, istediğiniz saatte telefon veya e-postayla ulaşabilirsiniz. 16 dilde sunulan canlı destek sayesinde G Suite destek bölümü, ekibinizin BT gereksinimlerine cevap verir.

person_add

Ekip erişimi sizin kontrolünüzde

Ekip yöneticileri yeni ekip üyelerini, üyelerin iş e-posta adreslerini girerek kolayca ekleyebilir. Bir çalışan ekipten ayrıldığında dosya erişimini engellemek de aynı derecede kolaydır.

fiyatlandırma

İlk 14 gün ücretsiz.

Sürpriz masraf veya ek ücret yok.

Team

Şirketinizin mevcut e-posta ve takvim çözümüyle birlikte kullanabileceğiniz bulut tabanlı ortak çalışma araçları ve sınırsız depolama alanı.

$10

ABD doları / kullanıcı / ay

veya kullanıcı başına yıllık $120 (artı vergi).

İlk iş olarak iş e-postanızı girin

Teşekkürler!
{[signupForm.emailAddress]} adresine bir doğrulama e-postası gönderildi. Gelen kutunuzu kontrol edin ve Google hesabı oluşturmak için bağlantıya tıklayın.
E-postayı bulamıyor musunuz? Yeniden deneyin veya yardım merkezimizi ziyaret edin.

Debug verification
  • Görüntülü ve sesli konferans
  • Dokümanlar, e-tablolar ve sunular
  • Telefon, e-posta ve İnternet üzerinden 7/24 destek
  • Sınırsız bulut depolama alanı (veya 5'ten az kullanıcı varsa kullanıcı başına 1 TB)
  • Ekip tabanlı, kolay kullanıcı yönetimi

Ekibiniz Gmail ve Takvim'i mi kullanmak istiyor?

G Suite'in şirket planlarından birini de seçebilirsiniz. Bu planlara Gmail aracılığıyla sağlanan iş e-postaları ve paylaşılan takvimler de dahildir.