G Suite ile işlerinizi kolaylaştırın.

İş e-postası, video konferans, bulut depolama alanı ve dosya paylaşımı özelliklerinden yararlanın. Ekibinize ortak çalışmak ve daha fazlasını başarmak için gereken tüm araçlar tek noktada.

ÜCRETSİZ TEST EDİN
POPSUGAR, G Suite müşterisi
Küçük işletmelere sunulan avantajlar
mail_outline

İşletmenizde Gmail kullanın

Google'ın güvenilirlik konusunda lider sunucuları iş e-postanız için %99,9 kesintisiz çalışma garantisi verir. Sektöre yön veren spam filtreleri önemsiz postaları gelen kutunuzdan uzak tutar.

storage

Dosya depolama ve paylaşımı

Bulut depolama alanı sayesinde tüm işlerinizi güvenli bir tek noktada toplayın. Çalışmalarınıza bilgisayar, telefon veya tabletten dilediğiniz zaman erişebilir ve ekip arkadaşlarınızla dosya paylaşabilirsiniz.

devices

İstediğiniz yerden çalışın

Çeşitli cihazlarla dokümanlar, e-tablolar ve sunular üzerinde ortak çalışın. Gerçek zamanlı ortak düzenleme özelliği, dosyanın en son sürümüne daha hızlı erişmenizi sağlar.

verified_user

İş sınıfı güvenlik

Cihazların kaybolması veya çalınması ve çalışanların işten ayrılması gibi durumlarda bile tüm şirket verilerini güvende ve koruma altında tutun.

group_add

Kolay BT yönetimi

Yeni ekip üyeleri için kurulum yapmak sadece birkaç dakikanızı alır. Üstelik G Suite güncellemeleri otomatik olarak yaptığından yazılım güncellemeleri ya da güvenlik yamaları konusunda kaygılanmanız gerekmez.

compare_arrows

Sık kullanılan dosya türleriyle çalışın

Microsoft® Word, Excel ve Powerpoint gibi sık kullanılan dosya biçimlerini kolayca açın ve düzenleyin. Ayrıca, G Suite kullanmayan kişilere de dosya aktarabilir ve onlarla dosya paylaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Şeffaf fiyatlandırma planları.

Basic

30 GB depolama alanına sahip profesyonel ofis paketi

5 ABD doları

kullanıcı başına aylık

veya kullanıcı başına yıllık 50 ABD doları (artı vergi).

Ücretsiz test edin
Özellikleri göster Özellikleri gizle
  • Gmail'den iş e-postası
  • Görüntülü ve sesli konferans
  • Paylaşılan akıllı takvimler
  • Dokümanlar, e-tablolar ve sunular
  • Telefon, e-posta ve İnternet üzerinden 7/24 destek
  • Güvenlik ve yönetim denetimleri
  • 30GB bulut depolama alanı

“ Simply Hired'da, ekipler arasında yeni bir şeffaflık ve ortak çalışma düzeyine ulaştık. Ayrıca, bulut tabanlı çözüm yönetimi daha az kaynak gerektirdiğinden giderlerimiz de azaldı. ”

Gautam Godhwani

CEO ve Kurucu Ortak, Simply Hired