Drive logosu

Drive'ı iş yerinizde kullanın

Bütün çalışmalarınız güvendedir, her yerde kullanılabilir ve paylaşımı kolaydır
Aylık plana sınırsız depolama alanı da dahildir*

Bize ulaşın

Sınırlar olmadan çalışın

 

Google Drive; dosyalar, klasörler, yedeklemeler ve önemli olan her şey* için aylık 10 ABD Doları karşılığında sınırsız depolama alanı sunar. Her ihtiyaç duyduğunuzda erişmek için, Microsoft Office dosyaları dahil tüm iş dosyalarınızı bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletinizle senkronize edin.

*5'ten az kullanıcısı olan hesaplar kullanıcı başına 1 TB depolama alanına sahip olur.

Drive dosya depolama ve cihaz senkronizasyonu

Google Drive, verilerinizi güvende ve kontrolünüz altında tutmanız için özel olarak tasarlanmış onlarca kritik güvenlik özelliğine sahiptir. Verileriniz size aittir; bunları kimlerle ve nasıl paylaşacağınız da dahil, araçlarımız verilerinizi kendinizin kontrol etmesini sağlar. Veri merkezi ağımız olağanüstü güvenlik özellikleri sunar ve verilerinize 7x24x365,25 (artık yıllarda bile dinlenmek yok) %99,9* güvenli erişim garanti eder.

*HDS, sıfır planlı hizmet dışı kalma süresi ile %99,9 kullanılabilirlik garantisi verir.

Google Drive dosya güvenlik kilidi resmi

Drive'daki çalışmalarınıza Android veya iOS cihazınız da dahil olmak üzere dilediğiniz bilgisayar, tablet veya telefondan İnternet'e bağlı değilken dahi erişebilirsiniz. Drive'ı kullanarak, ek yazılım veya maliyet olmaksızın video, resim, Microsoft® Office belgesi, e-tablo ve PDF dahil 40'tan fazla popüler dosya biçiminin önizlemesi yapılabilir. Ayrıca Microsoft Word, Powerpoint® ve Excel® dosyalarını İnternet'te veya iOS ve Android ile çalışan cihazlarda düzenleyebilirsiniz.

Drive dosyalarına, mobil cihazlar da dahil her yerden erişilebilir

Bir Google hesabınız olmasa bile 5 TB'a kadar dosyayı dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Paylaşım ayarlarından, dosyaları nasıl paylaşmak istediğinizi belirtin; kontrolü elinizde tutarak birden fazla sürüm oluşmasını ve dosya birleştirmeyi önleyecek şekilde görüntüleme, yorum yapma veya düzenleme izni verebilirsiniz.

Google Drive paylaşım ve ortak çalışma örneği

Güvenli ve güvenilir

 
Drive güvenli veri merkezi

Google Drive* ve veri merkezlerimiz, SSAE 16 / ISAE 3402 Type II SOC 2 denetiminden geçmiş ve ISO 27001 sertifikası almıştır. Google Drive (alan doğrulamasıyla birlikte), belirli düzenlemelere tabi olan sektörler veya coğrafi bölgeler için FISMA, FERPA ile HIPAA desteği sunar ve Safe Harbor Gizlilik İlkeleri'ne bağlıdır.

*Sertifikasyon ve düzenleme uyumluluğu programları şu anda yalnızca alan tarafından yönetilen hesaplar için kullanılabilir.

Drive BT/Yönetici cihaz ve kullanıcı kontrol paneli

Google Drive* şirketlere kullanıcılarını yönetmek, mobil cihaz yönetimi ile cihazların güvenliğini sağlamak, paylaşım izinleri vermek, ileri düzey denetim ve raporlama ile kritik analizler almak için güçlü ve kullanımı kolay araçlar sağlar.

*Ekip tarafından yönetilen hesaplar temel paylaşım izinlerini kontrol edebilir. Tüm kontrol ve hizmetlerin kullanılabilir olması için alan doğrulamanın tamamlanması gerekir.

Google Drive veri şifreleme kilidi simgesi

Google Drive, verilerinizin güvenliğini sağlamanız ve kontrolünüz altında tutmanız için özel olarak tasarlanmış onlarca kritik güvenlik özelliği içerir. Bu özellikler arasında, veriler cihazınızdan Google'a veya Google'ın veri merkezleri arasında taşınırken ve mobil cihazınızda depolanırken kullanılan taşıma şifrelemesi de bulunur.

Google Drive telefon, sohbet ve e-posta desteği örneği

Google Drive için telefon, sohbet, e-posta üzerinden 7/24 destek sağlanmaktadır. Çalışmalarınıza erişebilmeniz ve başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Kolaylık ve güç

 

Google Drive, milyonlarca kullanıcı tarafından evlerde ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Kolay hesap geçişi ile kullanıcılar iş dosyaları ve bilgileri güvende tutan tüm denetimleri sağlarken işleri ile kişisel hesapları arasında sorunsuz hareket edebilir.

Kolay Google Drive hesabı değişimi

Klasör katmanları arasında gömülü önemli belgeleri didik didik aramak zorunda kalmayın. Bir resim veya elle yazılmış notların PDF'ye dönüştürülmüş hali bile olsa doğru dosyayı saniyeler içinde bulup çıkarmak için arama yapmanız yeterlidir. Otomatik OCR ve resim tanıma özellikleri, Google Arama'nın sihrini iş yerinize taşır.

Google Drive arama işlevi görünümü

Google Apps Kasası, Drive'daki tüm içerikte arama yapmaya ve içeriği e-Keşif için dışa aktarmaya olanak tanır. Bu, kanunlara ve kurallara uygunluğu sağlamak üzere hukuk ekibinizin ihtiyaç duyduğu verileri toplamak ve çalışan değişimleri ile oluşabilecek veri kayıplarını önlemek için akıllıca bir yöntemdir.

Google eDiscovery

Ekipler için oluşturuldu

 
Google Drive paylaşım ve ortak çalışma örneği

İş dosyalarınızı ve klasörlerinizi Drive'a kaydedebilir ve dilediğiniz cihazdan erişerek ekip arkadaşlarınız, müşterileriniz veya iş ortaklarınızla anında paylaşabilirsiniz. Google Drive'ı kullanmayan kişilerle bile dosya paylaşmanız mümkündür. Artık ek göndermenize veya dosyaların farklı sürümlerini birleştirmek için zaman harcamanıza gerek yok. İş akışınızı Drive ile geliştirmeyi deneyin.

Drive'la dokümanlar üzerinde gerçek zamanlı ortak çalışma örneği

Google Drive ve Google Dokümanlar, aynı doküman üzerinde gerçek zamanlı olarak başka kişilerle birlikte çalışmanıza olanak tanır. Herhangi bir dosyada yorum yapmak ise görüşmelerinizi bağlam üzerinde gerçekleştirmenizi sağlayarak e-posta gönderip almaktan ve zaman kaybından kaçınmanıza yardımcı olur.

Google Drive etkinlik güncellemeleri örneği

Dosyaları kimin, ne zaman düzenlediğini gösteren otomatik etkinlik güncellemeleriyle ekibinizde olan bitenden haberdar olun. Yönetimi kolay doküman ve dosya sürümü kontrolü, yaptığınız değişiklikleri kaybetme endişesi duymadan bir dosyanın önceki sürümlerine geri dönmenizi sağlar.

Google ile daha fazlasını yapın

 
Google Drive uygulama simgeleri

Google Drive'la birlikte Formlar, Google Sites, Takvim, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Hangouts, Google+ ve diğer hizmetlerimize ev sahipliği yapan G Suite'e de erişim elde edersiniz. Ekip verimliliği için tek noktadan erişilebilen kapsamlı bir çözüm sunuyoruz.

Drive'la video ve arama üzerinden ortak çalışma örneği

İçerik, üzerinde tartışılıp incelendiğinde çok daha güçlü hale gelir. Ekibinizdeki kişilerle, müşterilerle ve iş ortaklarıyla çok yönlü HD video, ses veya metin kullanarak bağlantı kurun. Seyahat masrafları ve süresinden tasarruf ederken yüz yüze iletişimin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Üçüncü taraf Drive uygulama örnekleri resmi

Alan tarafından yönetilen hesaplar; e-imzalar için DocuSign, modeller için LucidCharts ve proje yönetimi için Smartsheets de dahil olmak üzere yüzlerce entegre uygulamayı kullanarak Drive'da çok daha verimli çalışabilir.

Bir plan seçin

14 gün ücretsiz deneyin.

group Ekipler İçin İdeal

Ekibinizle birlikte Drive'ın avantajlarından yararlanın. Kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken kendinize ve ekibinize ait iş e-posta adreslerini girmek.

Zaten hesabınız var mı? Oturum açın.

Teşekkürler!
{[signupForm.emailAddress]} adresine bir doğrulama e-postası gönderildi. Gelen kutunuzu kontrol edin ve Google hesabı oluşturmak için bağlantıya tıklayın.
E-postayı bulamıyor musunuz? Yeniden deneyin veya yardım merkezimizi ziyaret edin.

Doğrulama hatalarını ayıkla
 • Kullanıcı başına aylık 10 ABD doları
 • Dokümanlar, e-tablolar ve sunular
 • Sınırsız bulut depolama alanı (veya 5'ten az kullanıcı varsa kullanıcı başına 1 TB)
 • Görüntülü ve sesli konferans
 • Gizlilik Kalkanı sertifikalı
 • Veri işleme taahhütleri
 • 7/24 telefon ve e-posta desteği
 • Güvenlik, gizlilik ve uyumluluk denetimleri
 • Ekip tabanlı kullanıcı yönetimi

domain Şirketler İçin İdeal

Tüm şirketinizin kullanımına sunun. Şirketinizin alan ayarlarını yaparken size rehberlik sağlanacaktır.

Şirketimi kaydettirmek istiyorum
 • Kullanıcı başına aylık 10 ABD doları
 • Dokümanlar, e-tablolar ve sunular
 • Sınırsız bulut depolama alanı (veya 5'ten az kullanıcı varsa kullanıcı başına 1 TB)
 • Görüntülü ve sesli konferans
 • Gizlilik Kalkanı sertifikalı
 • Veri işleme taahhütleri
 • 7/24 telefon ve e-posta desteği
 • Güvenlik, gizlilik ve uyumluluk denetimleri
 • Şirket genelinde kullanıcı yönetimi
 • Merkezi Yönetici konsolu
 • Gmail'den iş e-postası
 • Paylaşılan akıllı takvimler
 • Denetim ve raporlar
 • E-posta, sohbet ve dosyaları kapsayan e-Keşif süreçleri için Apps Kasası

Aşağıdakiler dahil milyonlarca işletmenin tercihi: